zavolat +420 777 151 946
Contact
Taška z recyklovaných plastových PET láhví
Shopping bag from recycled PET bottles
Client: MAKRO
taška sitovka přes rameno
Net shopping bag from GOTS certified cotton
Client: TESCO
PP tkaná taška s krátkýma ušima
PP woven shopping bag
Client: PONDUS

Custom production of shopping bags, packaging and promotional items

Shopping bag from recycled PET bottles

Client: MAKRO

ZERO WASTE look for your brand!

Contact

How to choose right paper bag?

Contact

Complete service

You don't know what you want, but you want it right now? We can do it. We process graphic design, production details as well as subsequent distribution. We have solutions for sole traders and multinational companies. We know the classics and we can also unchain ourselves!

30 let zkušeností

Naše mise je zakázková výroba, vizí je dělat to chytře. Umíme se pro věci nadchnout a dotáhnout je do konce. Od roku 1993 držíme krok s našimi klienty díky inovativnímu myšlení, flexibilitě a citu pro detail.

Respect for nature

We use exclusively ecological materials and the production meets the Fairtrad criteria. Top quality and service is a matter of course, but not only our customer is our master. We feel the same commitment to nature.

Co říkají o nás klienti

Profesionální přístup. Kvalitně zpracovaná zakázka na míru, včasné dodání zboží. Pro spolupráci jednoznačně doporučuji.

Hana Sedlářová

GASTON, s.r.o.

Hezká propracovanost chladících tašek do všech detailů. Kvalitně ušité, pěkný potisk, který je vystředěný, tak jak má být. Velice vstřícná firma. Líbilo se mi i závěrečné zabalení a dodání ve stanoveném termínu.

Petra Forstová

STACHEMA CZ s.r.o.

S vaši prací jsme naprosto spokojeni, vše proběhlo zcela hladce. Zpracování taštiček bylo opravdu velmi krásné a všechny naše požadavky byly kvalitně a do detailu splněny. Dodání se uskutečnilo ještě v kratším termínu, než bylo nejprve domluveno, za což jsme velice vděční. Za celou společnost TEMPUS můžeme tuto spolupráci všem jedině doporučit!

Zahradník Petr

TEMPUS DESIGN - Interiérové studio

Are we what you are looking for?

We have a patent for bringing blue from the sky. Thanks to a strong, long-term position on the market, we have experience and technologies that can cover any requirements. We are a family business and we build our business on healthy values.

Why SALE

why SALE