zavolat +420 777 151 946
Kontakt
Taška z recyklovaných plastových PET láhví
Torba z recyklingu butelek PET
Klient: MAKRO
taška sitovka přes rameno
Paryżanka z certyfikowanej bawełny organicznej
Klient: TESCO
PP tkaná taška s krátkýma ušima
Torba polipropylenowa z laminacją
Klient: PONDUS

Produkcja na zamówienie opakowania i torby

Torba z recyklingu butelek PET

Klient: MAKRO

ZERO WASTE poszukaj swojej marki

Kontakt

Jak wybrać torbę papierową?

Kontakt

Wszechstronna obsługa

Nie wiesz, czego chcesz, ale chcesz to zaraz? Damy radę. Stworzymy projekt graficzny, ustalimy szczegóły produkcyjne i zapewnimy dystrybucję. Mamy rozwiązanie dla przedsiębiorców i firm ponadnarodowych. Sprostamy wymaganiom klasycznym i rozwiązaniom ekstrawagancyjnym.

30 let zkušeností

Naše mise je zakázková výroba, vizí je dělat to chytře. Umíme se pro věci nadchnout a dotáhnout je do konce. Od roku 1993 držíme krok s našimi klienty díky inovativnímu myšlení, flexibilitě a citu pro detail.

Szacunek do natury

Myślimy ekologicznie. Ciągle szukamy nowych informacji i znajdujemy nowe rozwiązania technologiczne i materiałowe, które jak najmniej obciążają naszą planetę. Nasza produkcja spełnia kryteria Fairtrade. Najlepsza jakość i obsługa jest oczywistością.

Co říkají o nás klienti

Profesionální přístup. Kvalitně zpracovaná zakázka na míru, včasné dodání zboží. Pro spolupráci jednoznačně doporučuji.

Hana Sedlářová

GASTON, s.r.o.

Hezká propracovanost chladících tašek do všech detailů. Kvalitně ušité, pěkný potisk, který je vystředěný, tak jak má být. Velice vstřícná firma. Líbilo se mi i závěrečné zabalení a dodání ve stanoveném termínu.

Petra Forstová

STACHEMA CZ s.r.o.

S vaši prací jsme naprosto spokojeni, vše proběhlo zcela hladce. Zpracování taštiček bylo opravdu velmi krásné a všechny naše požadavky byly kvalitně a do detailu splněny. Dodání se uskutečnilo ještě v kratším termínu, než bylo nejprve domluveno, za což jsme velice vděční. Za celou společnost TEMPUS můžeme tuto spolupráci všem jedině doporučit!

Zahradník Petr

TEMPUS DESIGN - Interiérové studio

Znalazłeś to, czego szukałeś?

Pomożemy Ci dosięgnąć gwiazd. Dzięki silnej, wieloletniej pozycji na rynku posiadamy doświadczenie i technologie, które sprostają wszelkim wymaganiom. Jesteśmy rodzinną firmą i budujemy więzi na zdrowych podstawach.

Dlaczego SALE

Dlaczego SALE