zavolat +420 734 158 880
Kontaktovat

Nahlédněte do našeho zákulisí

Naše mise

Naše mise je zakázková výroba, vizí je dělat to chytře. Kdybychom chtěli být skromní, řekneme, že vyrábíme obalový materiál. Pravdou však je, že umíme vdechnout život všemu, co lze přenést na papír. Tvoříme společně se svými klienty a jsme v tom fakt dobří!

Máme přehled o všech aktuálních trendech v oblasti materiálů, technických řešení a novinkách na trhu. Špičková kvalita je pro nás samozřejmostí a stejně vnímaví jako k vám, jsme i k naší planetě.

“Špičková kvalita je pro nás samozřejmostí”

Jsme rodina

Příběh píšeme od roku 1993, kdy se v naší firmě začaly rodit první nápady. Od nápadu nebylo daleko ke skutkům a nyní jsme na trhu silným partnerem spousty zvučných značek. V současné době SALE kormidluje již druhá generace. Časy se mění a my držíme krok díky inovativnímu myšlení, flexibilitě a citu pro detail.

Každá rodina má své tradice a zvyky. Někdo sportuje, někdo hraje šachy. Naše rodina dělá byznys a stará se o něj se stejnou láskou a péčí jako o sebe navzájem.

“Držíme krok díky inovativnímu myšlení, flexibilitě a citu pro detail”

Jsme rodina

Jak šel čas .....

1993

Ing. Miroslav Kozubek zakládá firmu SALE

Zařizujeme první malou kancelář se vzorkovnou, zatím fungujeme jako klasický velkoobchod a těšíme se, co všechno nás čeká. Začínáme!
Pořizujeme prvního pomocníka pro rozvoz zboží - dodávku Ford Tranzit.

První Ford Tranzit

1994
1997

E-mail je zatím jen řeč budoucnosti

Jdeme ale s dobou a pořizujeme první mobilní telefon.
Začínáme se zakázkovou výrobou, která se pomalu, ale jistě stává naší hlavní činností. Jedna z našich prvních zakázek putuje pro firmu Kaufland.

Začátek zakázkové výroby obalů

1998
2003

REKLAMA POLYGRAF

Účastníme se výstavy REKLAMA POLYGRAF v Praze, která nám na naši cestě pomáhá s novým proudem českých zákazníku.
Počet objednávek roste naším vysněným tempem, a proto volíme přechod z fyzické osoby na s.r.o.

Přechod na s.r.o.

2004
2005

Začátek výroby v Číně

Začíná kompletně nová éra firmy SALE . Zakázková výroba se výrazně rozšiřuje a pomalu praská ve švech. Díky našim zaměstnancům v Číně zajišťujeme bezproblémový chod obchodu a ladíme výrobní procesy.
Jsme si vědomi důležitostí budování dlouhodobých a zdravých vztahů. Proto tvoříme nové logo, které propojenými písmeny naši filozofii skvěle znázorňuje.

Nové logo SALE s.r.o.

2009
2010

Roman Kozubek se ujímá řízení firmy

Řízení firmy se ujímá druhá generace v čele s Romanem Kozubkem. Začínáme s expanzí na zahraniční trhy a úspěšně se stáváme globálním hráčem.
Naše kreativita jede na plné obrátky, přehled o dostupných materiálech máme taktéž a jsme schopni vymyslet a zrealizovat jakékoli přání našich zákazníku.

Začátek zakázkové výroby reklamních předmětů

2011
2012

Martin Kozubek posiluje firmu

Po studiu v Austrálii a ukončení Fakulty designu a umění se k firmě přidává MgA. Martin Kozubek. Rozšiřujeme tak své služby a jsme schopni pokrýt celý proces výroby od návrhu až po samotou realizaci v co nejkratším termínu.
V našem tempu nepolevujeme a vytváříme novou divizi se zaměřením na zakázkovou výrobu reklamních hologramů a bezpečnostních samolepek. www.sale-hologramy.cz

Rozšiřujeme své portfolio

2013
2014

Začátek výroby v Indii

Tento trh není nic lehkého, nám se ale daří úspěšně spustit první výrobu a zachováním perfektní kvality v ní dodnes pokračovat. Postupně rozšiřujeme spektrum produktů.
Účastníme SE výstavy na PSI v Düsseldorfu. S naší expozicí výrobků nezatěžujících životní prostředí sklízíme velký úspěch a spoustu nových, spokojených zákazníků. Stáváme se aktivním členem PSI s vlastním číslem 49617.

stáváme se členem PSI

2015
2018

FAIRTRADE

Stáváme se  licencovaným partnerem FAIRTRADE a získáváme tak své vlastní FLO ID: 36150. Zanedlouho se díky neustále zvyšujícímu objemu výroby bavlněných výrobku s certifikací, stáváme oficiálním členem FAIRTRADE pro celou EU.
Vzhled a detaily navrhujeme tak, aby sídlo odráželo nejen naši kreativitu, ale hlavně aby se nám tady dobře pracovalo. Používáme celou řadu přírodních materiálu a snažíme se, aby stavba byla ekologická, jako naše produkty.

Stavíme nové sídlo!

2019
2020

Stěhujeme se!

Pracovat můžeme za stolem, na terase nebo zahradě a máme radost, že práci, kterou máme tak rádi, můžeme vykonávat v tak příjemném prostředí. Všichni jste u nás kdykoliv vítaní! Máme skvělou kávu a ještě lepší nápady pro váš byznys.
fairtrade & ekologie

Jsme srdcaři

Umíme se pro věci nadchnout a dotáhnout je do konce. Nebojíme se vykopnout nové nápady, ale umíme i naslouchat. Hledáme cesty a našim cílem jsou ty společné. V žilách nám koluje odvaha, kreativita a odpovědnost.

Odpovědnost vůči vám i vůči přírodě. Používáme ekologické materiály v nejrůznějších variantách a jsme certifikovaným výrobcem Fairtrade bavlny. V našich spolupracujících továrnách v Indii a v Číně máme svoje lidi stejně jako v těch českých.

“Umíme se pro věci nadchnout a dotáhnout je do konce.”

Jsme parťáci

Ve výrobě ovládáme rychlost japonského vlaku a v jednání jsme trpěliví. Objednávkou to u nás nekončí, ale začíná. Umíme navrhnout to pravé ořechové a do výroby jdeme až po schválení vzorku. Distribuce, fanfáry a konfety na konec, už jsou jen třešničkou.

Nikdo pro nás není moc malý nebo velký. Máme řešení pro živnostníky i nadnárodní společnosti. Mezi naše klienty patří obchodní firmy, mezinárodní řetězce, reklamní agentury a další projekty, které se chtějí lišit od konkurence.

“Objednávkou to u nás nekončí, ale začíná…”

... o nás už dost. A jaký je váš příběh?

Roman Kozubek

majitel společnosti