zavolat +420 734 158 880

Jak vybrat papírovou tašku ?

Autor článku:

Martin Kozubek

Rubriky:

Papír

Tašky s plochým uchem

Tašky s plochým uchem Zobrazit více

Libíl se článek ?

Papírové tašky se těší čím dál tím větší oblibě. Setkáte se s nimi v supermarketech, restauracích a v neposlední řadě také v obchodech s módou. V čem spočívá kouzlo papírových tašek? Nabízí dostatek prostoru pro umístění vašeho loga a textu, jsou vyráběné v mnoha variantách, s různou úpravou povrchu. 

My dokážeme doslova kouzlit a vyrobit i ty nejoriginálnější tašky Vám na míru. Co přesně vám můžeme nabídnout?

Klasické papírové tašky

Papír patří mezi nejstarší obalové materiály vůbec a je velmi dobře recyklovatelný. Tento druh tašek z kraftového papíru je oblíbenou náhradou za plastové tašky. Papírové tašky jsou lepené a mají pevné dno. U nás si můžete vybrat různé varianty:

  • přírodní hnědý, nebo běleny papír, ale také další barevné alternativy
  • kroucené, ploché ucho nebo variantu bez ucha
  • různé velikosti, dle přání a potřeb klienta
  • vyztužené dno 

FSC papírové tašky

Co vlastně znamená zkratka FSC? Forest Stewardship Council, což je nevládní nezisková organizace, která podporuje ekologicky šetrné, sociálně prospěšné a ekonomicky životaschopné obhospodařování lesů.

Základní myšlenkou je chránit ohrožené a devastované lesy. 

FSC vytvořilo mezinárodní systém certifikace lesů a podniků, které dřevo z certifikovaných lesů zpracovávají ve výrobky. Dřevo vytěžené z lesa s certifikací FSC má jasný původ a splňuje požadované standardy a přísné normy.

Logo FSC na vaší tašce je zárukou, že svým nákupem podporujete lesní hospodaření, šetrné k přírodě a místním lidem, v dlouhodobém horizontu.

Paptic paper

Už jste někdy slyšeli výraz paptic paper? Není to papír, ale biologicky odbouratelná alternativa. Jedná se o obalový materiál nové generace, který nabízí kombinaci vlastností papíru a plastů.

Paptic je vyroben z udržitelného dřevěného vlákna a je 100% rozložitelný a kompostovatelný dle normy EN 13432.

Tento materiál je velice příjemný na dotek a my z něj dokážeme vyrobit jakékoliv tašky, sáčky a obaly, a výsledek vás nadchne.

Tašky a batohy z pratelného papíru

Pořiďte si trendy batohy a tašky pro své zákazníky, kteří ocení vaši originalitu.

Buďte originální a vyberte si pratelný papír, ze kterého vám rádi vyrobíme tašku, batoh nebo kosmetickou taštičku. Jak rádi říkáme nic není nemožné.

Univerzální tašky z pratelného papíru budou skvělou volbu pro vás i životní prostředí. Vaše logo se bude perfektně vyjímat v rukou zákazníků, kteří ocení nejen skvělého pomocníka na nákupy, ale také originalitu. Výrobky můžete šetrně prát jak v ruce, tak v pračce. 

Papírové tašky

Pokud hledáte kvalitní papírové tašky s laminací nebo bez, jste na správném místě. Tašky umíme vyrobit jak s lesklým, matným tak se speciálním softtouch povrchem, který je velmi příjemný na dotek. Pokud hledáte více ekologickou variantu je možné upustit od laminace a nechat vyniknout samotný papír bez povrchové úpravy.

Vyrobíme pro Vás tašku, která se neztratí v davu. 

Nabízíme různé gramáže papíru, od tenkých po hrubé 450g papíry vhodné pro luxusní tašky.

Na výběr máte nejen různé druhy tašek ale rovněž několik druhů uší. Je libo papírové (kroucené nebo ploché) nebo provázkové (bavlna, kroucené provázky), a co takhle stužky v různých barvách a šířkách, napište nám! Ukážeme vám, co dokážeme.

Potisk

A teď k potisku tašek, možností na výběr máte několik, klasický offset nebo flexotisk. V případě luxusních tašek je výběr ještě větší:

  • Debos – je metoda ražení vašeho loga, které se zapustí do materiálu
  • Embos – je technologie, při níž dochází k vytlačování vzoru a logo tak získá třetí rozměr
  • Hot stamping – neboli ražba za tepla je tisková technika, kde se speciální folie přenese pomocí tlaku a teploty na povrch potiskovaného materiálu.
  • UV lak – nejčastěji se používá ke zvýraznění části grafiky, případně je možné kombinovat s debosem/embosem, a docílit tak ještě větší plasticity.

S výběrem potisku i gramáže vám rádi pomůžeme. 

Společně najdeme to nejlepší řešení.

Tašky již máme probrané a co ještě finální „třešnička na dortu“? Lepicí páska? Máme EKO řešení. Potištěná papírová páska s vaším logem chrání zboží, ale i stylově sjednotí celý vzhled. Pásky jsou vyrobené z impregnovaného papíru bez silikonu a jsou tedy recyklovatelné.

V nabídce naleznete samolepící i navlhčovací papírové pásky.

Vlastní potisk je samozřejmostí. Navlhčovací papírová páska je čím dál tím žádanější nejen kvůli ekologii, ale i bezpečnosti zásilek. Kouzlo pásky spočívá v tom, že vaši krabici uzavře jako pečeť a po splnění účelu je možno recyklovat kartonovou krabici i s páskou.

To je jen střípek toho, co všechno vykouzlíme z papíru. Dalšími alternativami papírového balení jsou kvalitní krabičky a kartonové obaly. 

Co vám tady budeme dále psát … možností je nespočet, jsme tady pro Vás. 

Produkty z článku:

Další novinky: