zavolat +420 734 158 880

Sáčky a obálky pro E-commerce

Sáčky a obálky

Sáčky a obálky Zobrazit více

Libíl se článek ?

Je známou informací, že e-obchodování patří mezi trendy současnosti, má velký potenciál a roste obrovskou rychlostí. E-commerce jde ruku v ruce s obchodními centry dodavatelů, ale také s logistickými centry, která zajišťují služby balící, přepravní i skladovací.

Není žádným tajemstvím, ba naopak faktem, že stále víc zákazníků e-commerce sleduje, jaký má daná společnost vztah k udržitelnosti. Ta si však v e-commerce sféře ve spojitosti s obaly ještě nevychodila čistou cestu, i navzdory tomu, že těchto možností je v dnešní době celá řada.

Existují však firmy, které už od svého počátku umějí dobře naložit s marketingovým potenciálem svých obalů a svým zákazníkům mohou nabídnout jak bezpečné balení pro přepravu, tak i přidanou hodnotu udržitelných materiálů. A právě na těchto cestách rádi pomáháme.


A jak to děláme?


Mezi oblíbené pomocníky při e-obchodování patří e-commerce sáčky a obálky. U nás je děláme na zakázku a s detaily ulehčujícími celému procesu. Také podnikáme, a proto nám je jasné, že reklamní prvky chce mít každý podnikatel podle svých představ a na míru jeho zákazníkům. Možnost vlastního navrhnutí reklamního produktu je u nás tedy samozřejmostí. Konkrétně u e-commerce sáčků a obalů si můžete vybrat jejich velikost, tvar i potisk. S výběrem materiálu vám rádi pomůžeme a nakonec vám představíme detaily, které dělají každý sáček a obálku neobyčejným, funkčním produktem. Vašim obálkám umíme přidat i ucho na zachycení, a tak si váš zákazník může svou objednávku odnést stejně pohodlně, jako tašku. A pokud tahle volba pro vás není to pravé, obálky obohatíme o pevné lepící lišty, díky kterým doputuje každá zásilka bezpečně.

Produkty z článku:

Další novinky: